Portfolio

Poznaj dokładniej nasze case study.

Navigator

klient: Lotos

Platforma lojalnościowa skierowana do Klientów stacji benzynowych Lotos. Klienci zbierają punkty, a następnie wymieniają je na nagrody z katalogu.

Dowiedz się więcej

SygmaGo!

klient: Sygma Bank

Program motywacyjny dla najlepszych sprzedawców Sygma Bank. Pracownicy działów sprzedaży zdobywają punkty za podpisane umowy kredytowe, żeby następnie wymienić je w przygotowanym przez nas katalogu nagród.

Dowiedz się więcej

Platforma motywacyjna

klient: Fota S.A.

Jest to projekt budujący zaangażowanie i motywację sprzedawców w sklepach do zwiększanej sprzedaży promowanych towarów. Rozbudowana platforma komunikacyjna z kontami uczestników połączona z systemami IT firmy i atrakcyjnym katalogiem nagród.

Dowiedz się więcej

Program lojalnościowy

klient: Neuca S.A.

Projekt związany z budowaniem zaangażowania i motywacja właścicieli aptek do zwiększanej sprzedaży wybranych towarów. Rozbudowana platforma komunikacyjna z kontami uczestników i atrakcyjnym katalogiem nagród.

Dowiedz się więcej

Program lojalnościowy – Zyskuj z Plusem

klient: Polkomtel Sp. z o.o.

Budowanie zaangażowania i motywacja sprzedawców kart pre-paid do zwiększanej sprzedaży. Rozbudowana platforma komunikacyjna z kontami uczestników połączona z systemami firmy i atrakcyjnym katalogiem nagród.

Dowiedz się więcej

nGeneracja

klient: ITI Neovision S.A.

Motywacja sprzedawców w sklepach RTV/AGD do zwiększanej sprzedaży pakietów telewizji n. Rozbudowana platforma komunikacyjna z kontami uczestników połączona z systemami firmy i atrakcyjnym katalogiem nagród.

Dowiedz się więcej

PAYBACK

klient: Loyalty Partner Polska Sp. z o.o.

B2B Partner dostarcza nagrody w programie PAYBACK

Uczestnicy Programu PAYBACK dzięki jednej karcie mogą zbierać punkty w blisko 4 500 miejscach sprzedaży tradycyjnej i online. Ponadto, korzystając z licznych promocji organizowanych przez PAYBACK, otrzymują dodatkowo punkty promocyjne. (more…)

Dowiedz się więcej